پنجمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

پنجمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

پنجمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی با مشارکت ۵۴ شرکت فعال در این حوزه، فردا سه‌شنبه ۵ خرداد در محل هتل المپیک تهران آغاز به کار می‌کند.

جلال ذکایی مدیر پنجمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در این باره  گفت: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۵ خرداد با حضور مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس و اعضای هیئت مدیره اتحادیه‌های چاپ و دست‌اندرکاران چاپ دیجیتال در محل سالن کنفرانس هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

همچنین به گفته وی، امسال ۳۵۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی برای برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در نظر گرفته شده که در ۴ سالن برپا می‌شود و در آن  ۵۴ شرکت تازه‌ترین محصولات خود در حوزه صنعت چاپ دیجیتال را ارائه می‌کنند.

ذکایی افزود: امسال ۱۰ کارگاه آموزشی با رویکرد کاربردی و عملیاتی با همکاری مرکز علمی کاربردی شماره ۵ در طول برپایی نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی، برگزار خواهد شد که علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند به سایت نمایشگاه به نشانی http://www.idpex.ir/ مراجعه کنند.

نمایشگاه چاپ دیجیتال

به گفته مدیر پنجمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی، برای سهولت در رفت و آمد شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان در این نمایشگاه، امسال هم سرویس‌های رایگان از محل مترو ایستگاه ورزشگاه آزادی به سمت هتل المپیک، محل برگزاری نمایشگاه، اقدام به جابجایی آنها می‌کنند.

وی گفت: پنجمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی از فردا سه‌شنبه ۵ خرداد تا جمعه ۸ خرداد همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در فضای نمایشگاهی هتل المپیک در تهران، پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*