دست‌اندرکاران جشنواره صنعت چاپ تجلیل شدند

دست‌اندرکاران جشنواره صنعت چاپ تجلیل شدند

دست‌اندرکاران و داوران مسابقات علمی و آثار چاپی چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ در یک ضیافت شام به میزبانی مدیرکل دفتر امور چاپ تجلیل شدند.

مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته سه‌شنبه ۲۵ فروردین طی یک مراسم ضیافت شام از دست‌اندرکاران و داوران مسابقات علمی و آثار چاپی چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ تقدیر کرد.

 در این مراسم لوح تقدیری که به امضای سیدعباس صالحی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده بود به همراه هدیه نقدی به این افراد که عموماً چهره‌های مطرح حوزه صنعت چاپ و بسته‌بندی بودند و تعدادشان بالغ بر ۳۰ نفر بود، اعطا شد.

 چهاردهمین دوره جشنواره ملی صنعت چاپ سوم اسفند ۹۳ برگزار شد و منتخبین مسابقات علمی و آثار چاپی طی مراسمی در این روز در تالار وحدت معرفی شدند و لوح‌های تقدیر و جوایز خود را از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کردند.

 همچنین بر اساس این گزارش، استارت پانزدهمین جشنواره صنعت چاپ نیز هفته آینده زده می‌شود و فراخوان مسابقات علمی و آثار چاپی این دوره اعلام خواهد شد. این اقدام با هدف برگزاری پانزدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ در روز ۱۱ شهریور صورت می‌گیرد که تا چند سال پیش در تقویم رسمی کشور به روز ملی صنعت چاپ معروف بود.

منبع : خبرگزاری  مهر