تبلیغات محیطی شهر تهران باید کالاهای داخلی باشد
تبیلغات شهری

تبلیغات محیطی شهر تهران باید کالاهای داخلی باشد

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: سازمان زیباسازی شهر تهران متولی تبلیغات محیطی در شهر است که باید تبلیغ کالاهای داخلی را مدنظر داشته باشد.

احمد حکیمی‌پور درباره تبلیغ کالاهای خارجی در سطح شهر تهران اظهار داشت: در شورای شهر به طور کلی جهت‌گیری ما جهت‌گیری نظام است که باید در همان راستا فعالیت‌های شورای شهر شکل بگیرد.

وی ادامه داد: تلاش ما در این است که در مصوبات، سیاست‌های کلی نظام و چشم‌اندازها دیده شود و برنامه‌های دوم شهرداری نیز در همین راستا بوده است.

وی افزود: در تبلیغات محیطی مجدانه خواستار این هستیم که کالاهای داخلی تبلیغ شود و از تبلیغ کالاهای خارجی جلوگیری شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: سازمان زیباسازی شهرداری تهران متولی این امر است و باید در سیاست‌گذاری‌ها تبلیغ کالاهای داخلی را مدنظر قرار دهد چرا که تبلیغات محیطی در راستای ترویج استفاده از تولیدات داخلی است.

حکیمی‌پور گفت: در شورای شهر طرحی درباره بازنگری و ساماندهی تبلیغات تولیدات داخلی داشته‌ایم که چندین بار در دستور کار شورا قرار گرفت ولی اعضای شورای شهر مطرح کردند این طرح و مصوبات آن در شورای سوم به تصویب رسیده است و در صورتی که نیاز باشد این طرح نیز مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

وی گفت: جهت‌گیری شورای شهر در برنامه دوم سبک زندگی ایرانی – اسلامی است و تبلیغات محیطی نیز باید در راستای شعائر ملی و دینی باشد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*