اطلاعیه جدید تعاونی مسکن خانه‌ی هنرمندان

اطلاعیه جدید تعاونی مسکن خانه‌ی هنرمندان

به اطلاع کلیه اعضای محترم تعاونی مسکن می‌رساند پس از تلاش های فراوان،این تعاونی موفق به عقد قرارداد خرید زمین واقع در منطقه ۲۲ با شهرداری تهران با اعمال تخفیفات ویژه گردید. این تخفیفات شامل اعتراض به مبلغ کارشناسی و اصلاح رقم کارشناسی به میزان ۲۰ درصد و تخفیف ویژه شهردار تهران به میزان ۱۵ درصد می‌باشد.
– متراژ زمین ۵۷۱۱ متر
– مبلغ کل بهاء زمین ۱۱۸/۹۳۱/۵۷۵/۰۰۰ ریال
– قابلیت ساخت حداقل  ۰۰ ۳ واحد مسکونی
– نحوه پرداخت ۳۵ درصد نقد
– لباقی اقساط ۳۶ ماهه
لذا با عنایت به مصوبه مجمع عمومی مورخ ۹۴/۰۲/۱۹ کلیه اعضاء که تمایل به ثبت نام در پروژه مذکور دارند می‌بایست نسبت به واریز مبالغ ذیل در موعد مقرر اقدام نمایند.
بدیهی است با توجه به ظرفیت محدود پروژه و تعداد اعضاء تعاونی به میزان ۱۴۰۰نفر، ملاک پذیرش تاریخ واریز وجه به حساب تعاونی می‌باشد.
۱- مبلغ ۰۰۰/۰۰۰ /۰ ۱۵ ریال بابت قسط اول حداکثر تا تاریخ ۹۴/۰۳/۳۰
۲- مبلغ ۰۰۰/۰۰۰ /۰ ۵ ریال بابت عضویت در پروژه (جهت پیش پرداخت هزینه های اخذ مجوز و تراکم و سایر هزینه های مرتبط با پروژه ) حداکثر تا تاریخ ۹۴/۰۴/۳۰
۳- واریز اقساط ماهانه ۰۰۰/۰۰۰ /۷ ریال به میزان ۳۶ قسط بابت اقساط زمین به شماره حساب ۷۰۰۷۸۸۸۲۵۳۶۵ بانک شهر شعبه مطهری شرقی
قابل به ذکر است هیئت مدیره تعاونی همچنان تلاش خود را برای کاهش هزینه تمام شده پروژه ادامه می‌دهد. این امر منوط به خرید زمین است که امیدواریم با همکاری شما اعضاء محترم در زمان مقرر محقق گردد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*