آراء انتخابات اتحادیه چاپخانه‌داران تهران بازشماری می‌شود

آراء انتخابات اتحادیه چاپخانه‌داران تهران بازشماری می‌شود

در پی اعلام نتایج انتخابات اتحادیه چاپخانه‌داران تهران، به درخواست یکی از نامزدهای عضویت در هیئت مدیره، آراء بازشماری می‌شود.

انتخابات اتحادیه صنف چاپخانه‌داران تهران برای تعیین هیات مدیره و بازرس، روز چهارشنبه ۲۰ خرداد در محل این اتحادیه و با حضور نمایندگانی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، اتاق اصناف تهران و اداره اماکن نیروی انتظامی برگزار شد.

در زمان اعلام نتایج، تعداد آراء دو نفر از کاندیداها (میریونس جعفری اصل و حمید غفاری) یکسان (هر کدام ۱۸۵) رای اعلام شد که بر همین اساس هیئت اجرایی تصمیم به انجام قرعه ‌کشی برای انتخاب یک نفر از میان آنها کرد و بر این اساس، نام جعفری از قرعه بیرون آمد.

حال با گذشت سه روز از برگزاری انتخابات، حمید غفاری درخواست بازشماری رای‌ها را داده و قرار است امروز شنبه ۲۳ خرداد به صورت رسمی درخواست خود را به هیئت اجرایی برگزاری انتخابات ارائه کند.

علیرضا صدقی مدیر روابط عمومی اتحادیه صنف چاپخانه ‌داران تهران با تائید این خبر گفت: قانون برگزاری انتخابات اتحادیه‌های صنفی اجازه بازشماری آراء را در چنین مواردی داده و بر همین اساس آقای غفاری اعلام کرده که امروز از سازمان صنعت، معدن و تجارت خواهد خواست که آراء را بازشماری کند.

وی پیش‌بینی کرد نتایج بازشماری آراء در اسرع وقت از سوی سازمان یادشده اعلام شود.

یادآوری می‌شود، از مجموع ۴۰۷ رای اخذ شده، ۴ نامزدی که به ترتیب بیشترین رای‌ها را در انتخابات اتحادیه صنف چاپخانه ‌داران تهران کسب کردند، به ترتیب عبارتند از:

احمدرضا اعتماد مظاهری ۲۲۹ رای (رئیس اتحادیه)
بهمن پورمند ۲۲۷ رای (نایب رئیس اتحادیه)
ایرج استاد علی نقی ۲۱۳ رای (نایب رئیس دوم)
بابک عابدین ۱۹۵ رای (خزانه دار)

همچنین نتایج انتخابات بازرسین این اتحادیه به شرح زیر اعلام شد:

محمد علی اقبال ۱۹۲ رای (بازرس اصلی)
منوچهر یارعلی ۱۲۸ رای (بازرس علی البدل)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*